Menu

Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego. Adam Neste

Varius Manx: premiera nowej płyty już w kwietniu!

karolinahejmanowska

varius_manx


Do zespołu powróciła Kasia Stankiewicz, a już 13. kwietnia muzycy wydadzą nową płytę.

Kasia Stankiewicz, która zastąpiła pierwszą wokalistkę zespołu, Anitę Lipnicką, wyśpiewała z Variusami takie przeboje jak: "Orła cień", "Ten sen", "Kiedy mnie malujesz" oraz wiele innych.
Ostatnim albumem z udziałem wokalistki okazał się "End", który został wydany w 1997 roku, zaś w 2000 roku, w lecie, Kasia postanowiła opuścić zespół i rozpocząć aktywność muzyczną jako wokalistka solowa.

W 2016 roku Stankiewicz dołączyła do Varius Manx, by świętować 25-lecie istnienia grupy.
Powrót, który miał być tylko chwilowy, okazał się jednak tak udany, że wokalistka postanowiła na stałe powrócić do grupy.

Efekty tego powrotu możemy usłyszeć już 13. kwietnia b.r., kiedy to grupa wypuści na rynek album pod tytułem "Ent".

Co sama wokalistka myśli o krążku?

"Z tego nieoczekiwanego spotkania wyszła zaskakująco piękna płyta. Sama uwielbiam do niej wracać, gdyż jest pełna dobrych energii, a słuchając jej, czuję się jakbym leżała na ciepłym piasku, ze słońcem na skórze i w głowie".

Poniżej znajduje się piosenka promująca nowy album:

Co sądzicie o tym powrocie?

© Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego. Adam Neste
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci