Menu

Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego. Adam Neste

Bruce Dickinson: wokalista Iron Maiden planuje wydanie kolejnego solowego albumu

karolinahejmanowska

brucedickinsonmemiorreadinterview2017c2dee40a7fa742adae017de3f5994013

W sieci pojawiło się zdjęcie Bruce'a z perkusistą Davidem Moreno. Czy to oznacza, że długo oczekiwany solowy album wokalisty wreszcie ujrzy światło dzienne?

Legendarny muzyk już od dawna przymierzał się do wydania solowego albumu, a przypomnę, że ostatni ukazał się w 2005 roku.
Dickinson tak przedstawiał sprawę w telewizji:

"Na półce znajduje się pół mojego solowego albumu. Potrzebuję tylko trochę czasu, aby napisać więcej materiału. Byłem w połowie tworzenia albumu koncepcyjnego, który miał się nazywać „If Eternity Should Fail”.

Sytuacja wyglądała podobnie jak w przypadku utworu „Bring Your Daughter... to the Slaughter” - kompozycja „If Eternity Should Fail” została zarekwirowana przez Iron Maiden.Tak więc, jeśli nagram kolejny solowy album, który jak sądzę zrobię, mogę trzymać się swojego pierwotnego planu i uczynić go utworem tytułowym. To był pierwszy utwór, który stworzyłem z myślą o tym krążku."

Czekacie na nowy album artysty?

© Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego. Adam Neste
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci